فرم مدیریت ارتباط با مشتریان


  • لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید.
  • انواع فایل های مجاز : pdf.
    در صورتیکه پیام شما حاوی فایل ضمیمه است در این قسمت بارگذاری کنید. (فایل ضمیمه باید با فرمت pdf و حداکثر سایز دومگابایت باشد)

مدیریت ارتباط با مشتری درواقع فرایندی جهت گردآوری و یکپارچه سازی اطلاعات به منظور بهره برداری مؤثر و هدفدار از آنهاست . این اطلاعات می تواند در رابطه با مشتریان، فروش، بازاریابی مؤثر، حساسیت و یا نیازهای بازار باشد.مديريت ارتباط با مشتري، بر مبادله ارزش بين مشتري و سازمان بنا شده و بر ارزش ايجاد شده در اين ارتباط تاكيد مي‌كند. تلاش رنگین زره سپاهان براي توسعه ارتباط بلندمدت با مشتريان، بر مبناي ايجاد ارزش براي هر دو طرف از اهداف اصلي مديريت ارتباط با مشتري اين شركت است. به عبارت ديگر هدف ارتباط با مشتري ارائه مزايايي از طريق مبادله دو جانبه و عمل به وعده‌هاست كه نهايتا جداي از مزايايي كه براي شركت رنگین زره سپاهان خواهد داشت، موارد زير را براي مشتريان به ارمغان خواهد آورد:

  • اطمينان: كاهش سردرگمي، اطمينان به ارائه‌دهنده خدمات و احساسي آكنده از اعتماد به او
  • مزاياي اجتماعي: متمايز كردن مشتريان، آشنايي مشتريان با كاركنان و توسعه روابط دوستانه با مشتريان
  • بهرمندي از خدمات بيشتر: خدمات اضافي، قيمتهاي ويژه و اولويت بالاتر نسبت به ديگر مشتريان

با اجرا و پياده سازی سيستم باز خور مشتريان ، شرکت رنگین زره سپاهان از نظريات و پيشنهادات مشتری آگاه و به اين ترتيب رفع مشكلات و عملي ساختن پيشنهادات برای مديران‌ ميسر می شود. در اين راستا يافتن نياز مشترى، اصلاح و سپس برآورده‌ سازى آن يكي از مهم ترين مسيرهاي موفقيت رنگین زره سپاهان در راستاي تحقق چشم انداز اين شركت شمرده مى‌شود.لطفا تمام موارد را به صورت کامل و دقیق تکمیل نمایید. در صورتی که در روند تکمیل فرم سوال یا مشکلی داشتید از طریق پست الکترونیک یا قسمت تماس با ما سایت ما را در جریان بگذارید. و یا با شماره تلفن های موجود در وبسایت تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید از طریق فرم تماس با ما، تلگرام و ایمیل با ما در ارتباط باشید.